Dzień Seniora

25 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bistuszowej, już po raz 23, obchodzony był Dzień Seniora. Uroczystość została zorganizowana przez tutejszą Szkołę Podstawową oraz Stowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian. Jak co roku znaczącą pomoc w organizacji tego wydarzenia okazali rodzice oraz sołtysi. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, którą odprawiał tutejszy katecheta ks. Marcin Maślanka.
Po jej zakończeniu Pani dyrektor Bogumiła Ziemian powitała wszystkich uczestników uroczystości, składając zacnym seniorom serdeczne życzenia. Życzenia składali też, obecny na tej uroczystości Pan burmistrz Bernard Karasiewicz oraz radny Grzegorz Wojtanowski. Następnie uczniowie kl. II, III i V pod kierunkiem Pani Doroty Pluty zaprezentowali krótki ale bardzo piękny program artystyczny.
Na zakończenie wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku. Nie zabrakło śpiewu kolęd i życzliwych długich rozmów. Zarząd Stowarzyszenia dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i uświetnienie tej uroczystości.

Fotorelacja