Mali, ale wielcy umysłem – oddolna inicjatywa edukacyjna mieszkańców wsi Bistuszowa i Uniszowa

Kapitał LudzkiStowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian ma zaszczyt poinformować, iż otrzymało dofinansowanie projektu pt. „Mali, ale wielcy umysłem – oddolna inicjatywa edukacyjna mieszkańców wsi Bistuszowa i Uniszowa”.
Kwota dofinansowanie wynosi 49 338,63zł. Projekt będzie realizowany od 04.01 – 30.07.2010r. Głównym jego celem jest rozwój oferty edukacyjnej skierowanej do dzieci w wieku od 3 do 13 lat z Bistuszowej i Uniszowej. Innowacyjne i nowoczesne metody nauczania przyczynią się do rozwoju zainteresowań i talentów młodych mieszkańców obu miejscowości.


Działania projektu obejmują:
1. Zajęcia przyrodnicze
2. Zajęcia dziennikarskie
3. Zajęcia języka angielskiego
4. Rytmikę

Uczestnictwo w projekcie jest BEZPŁATNE.

Autorką i koordynatorką projektu jest Natalia Wojtanowska.
O realizowanym projekcie szczegółowe informacje można uzyskać w biurze projektu – Siedzibie Stowarzyszenia Bistuszowian i Uniszowian oraz pod numerem telefonu: 694098888

Na niniejszej stronie na bieżąco zamieszczane będą informacje zarówno dotyczące rekrutacji jak i sprawozdania z realizacji projektu.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 Priorytet IX, Działanie 9.5

Dodaj komentarz