Mikołajkowy Koncert Charytatywny – relacja

KoncertW niedzielne popołudnie w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bistuszowej odbył się wyjątkowy Mikołajkowy Koncert Charytatywny. W roli głównej wystąpił zespół PROPHETES. Zgromadził on wiele osób pragnących wspomóc Osoby Niepełnosprawne i ich Rodziny ze Stowarzyszenia Nadzieja.
Spotkanie rozpoczęła Natalia Wojtanowska, Lider Lokalnej Akademii, witając wszystkich przybyłych mieszkańców Bistuszowej i Uniszowej jak również gości z Tuchowa i okolic. Następnie zespół braci kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Redemptorystów w Tuchowie wykonał kilkanaście utworów, które wywarły ogromne wrażenie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa i kiermasz ręcznie malowanych baniek oraz innych ozdób choinkowych. Niedzielne spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem. Wszyscy obecni wykazali się wielkim sercem i szczodrością. Zgromadzone środki zostaną w najbliższym czasie przekazane Stowarzyszeniu „Nadzieja” w Tuchowie. Zarząd Stowarzyszenia Nadzieja wyraził wdzięczność i uznanie dla organizatorów za podjętą inicjatywę.

Koncert został zorganizowany dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach Lokalnej Akademii Lidera.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Dodaj komentarz