Wyjazd na Rancho Pasja

Rancho PasjaW ramach realizowanego w naszych miejscowościach Programu Integracji Społecznej Stowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian zorganizowało wycieczkę autokarową do Brzeska na Rancho Pasja. W wyjeździe wzięli udział przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej. Na uczestników czekały liczne atrakcje i niespodzianki.
15 czerwca 2009r. 27 dzieci wraz z 11 rodzicami oraz paniami opiekunkami wyruszyło w niezwykłą podróż do świata zabawy. Każdy mały uczestnik mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie, huśtawki oraz tunel do czołgania. Wiele radości przysporzyła również jazda na autach terenowych buggy i quadach. Niemałą atrakcją był basen z 100 000 kolorowych piłeczek. Dzieci miały okazję przejechać się na konikach pod baczną opieką instruktora. Sporo przeżyć dostarczyła wspinaczka alpinistyczna jak również tor łuczniczy i walki rycerskie z udziałem naszych przedszkolaków.
Po trudach zabawy na wszystkich uczestników czekały kiełbaski z grilla oraz herbata. Na twarzach dzieci widoczne było zadowolenie. Wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń tak dzieciakom jak i opiekunom. Pobyt na Rancho zintegrował społeczność szkolną, wzmocnił więzi rodzinne, a także był dla wszystkich wspaniałym wypoczynkiem. – komentuje Janina Halagarda, kierownik wycieczki.

Zapraszamy do galerii!